Virtuální Pub Kvíz
On-line týmový vědomostní program

Virtuální týmový program inspirovaný oblíbeným hospodským kvízem. On-line firemní akce se zábavnou soutěžní aktivitou.
trvání akce 0,5 - 1 hod
počet osob 10 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Virtuální Pub Kvíz je on-line týmový program pro firemní akce. Na rozdíl od klasického pub kvízu ovšem nebudou týmy sedět a odpovídat na otázky u jednoho stolu v restauraci, ale členové týmu budou spolu odpovědi řešit pomocí některého z oblíbených internetových komunikátorů. Firemní akce se tak celá bude konat ve virtuálním prostředí. Akce je tedy vhodná pro zaměstnance na home-office, nebo pro týmy, jejichž členové budou v různých částech světa.

Princip programu

Ještě před startem programu se účastníci rozdělí do týmů po 3-4 členech a pomocí mobilního telefonu nebo tabletu se potkají ve virtuální místnosti. Pro vzájemnou interakci doporučujeme využít komunikační platformu, která se ve firmě využívá nejčastěji. Může se jednat o Microsoft Teams, Zoom, Google Meet nebo třeba Slack. Bude jen na týmu, zda bude chtít komunikovat pomocí videokonference (doporučujeme), telekonference, nebo jen textovými zprávami ve společném kanálu.

Otázky a odpovědi

Moderátor programu bude ke všem účastníkům mluvit pomocí hromadné videokonference, přes některý z výše uvedených programů a bude na obrazovky počítačů všech účastníků streamovat prezentaci s otázkami kvízu. Program může mít 3-5 kol, kdy každé kolo se skládá ze 10 otázek.

Každý tým si zvolí jednoho lídra. Ten bude mít exekutivní funkci a bude mít přístup k odpovědnímu formuláři týmu. Po té co moderátor zveřejní otázku, dostanou týmy 90 vteřin na to, aby se domluvili na odpovědi a správnou odpověď zapsali do formuláře. Při hře se pochopitelně počítá s tím, že všichni účastníci budou dodržovat fair-play a nebudou si informace dohledávat na internetu.

Po absolvování každého kola se týmy dozví, jaké byly správné odpovědi a kolik bodů získaly. Po posledním kole dojde k vyhlášení nejlepšího týmu.

Potřebujete více informací?

Technické požadavky pro realizaci programu

  • počítač (notebook)
  • mobilní telefon
  • internetové připojení
  • webová kamera výhodou

Potřebný software

  • internetový prohlížeč
  • internetový komunikátor (Zoom, Microsoft Teams, Slack, Google Meet, nebo jiná platforma)

Tematické okruhy pro Virtuální Pub Kvíz

Sport, Věda a příroda, Zeměpis, Rekordy, Obecné, Světový film, Český film, Hudba, Svět zvířat, Alkohol, Auta, Gastronomie, Móda

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...