Virtuální konference

online konference z virtuálního studia

Uspořádejte firemní konferenci ve virtuálním studiu pro své home-office zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery. Šetřete náklady na dopravu, stravu a ubytování účastníků kongresu.

Využijte interaktivní metody předávání informací a školení nebo představování svých produktů a služeb.

1 - 3 hod
neomezeně
nízká
střední
Virtuální konference
Virtuální konference
Virtuální konference

O akci

Pro online konference využíváme metodu streamingu z našeho firemního virtuálního studia. Nabízíme vám několik variant realizace akce, které se liší technickou, časovou i finanční náročností. Při programu je možné využít živé výstupy aktérů přímo ve studiu, předem natočená videa, nebo online vstupy pomocí programů MS Teams nebo Zoom.

Výstup z konference je možné streamovat na YouTube, Facebook, Twitch nebo třeba Microsoft Stream (další platformy dohodou).
 

  • vlastní virtuální studio
  • zkušený moderátor
  • streamování na několik různých platforem
Online konference BASIC
V této variantě se o realizaci stará jeden organizátor, který zastává funkci moderátora, filmového režiséra i zvukového technika. Využíváme zelené  plátno 3 x 2 metry, na které je možné naklíčovat firemní branding.  Akce se skládá z živých výstupů moderátora, jimiž jsou oddělena jednotlivá předem natočená videa dodaná klientem.
Online konference MEDIUM
Pro tuto verzi používáme naše největší zelené plátno 5 x 6 metrů s naklíčovaným virtuálním studiem. Program realizuje režisér/technik, který se stará o technickou část programu a moderátor, který má na starosti organizaci a prezentaci obsahové části programu.

Ve virtuálním studiu je prostor i pro jednoho dalšího účastníka (zástupce klienta), případně se vystupující mohou střídat. Pro ozvučení využíváme bezdrátový zvukový přenos z mikrofonů nebo mikroportů MIPRO. Součástí virtuálního studia je také velká obrazovka určená buď k brandingu nebo pouštění mediálních příspěvků
Online konference LIVE
Tato verze programu zahrnuje všechno jako varianta Medium s tím, že navíc přináší živé online vstupy dalších přednášejících pomocí programů MS Teams nebo Zoom.  Tyto on-line vstupy jsou zobrazovány na obrazovce virtuálního studia.

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.