Hledáme nové instruktory pro sezónu 2020!

 

Co tě čeká?

Budeš jezdit jako instruktor na firemní akce, kde budeš společně s naším týmem pořádat teambuildingové, zážitkové a rozvojové programy. Můžeš se těšit na bezva kolektiv, dobré finanční ohodnocení a spoustu nových věcí. Čeká tě flexibilní a zábavná práce. Čekají tě geolokační hry, mobilní únikové hry, velké outdoorové programy nebo čokoládové programy.
 

O jakou práci se jedná?

Pozice instruktora je nárazová a atraktivní brigáda jak pro VŠ studenty, tak pro pracující na volné noze. Firemní akce se konají v průběhu celého roku převážně v pracovních dnech. Nejvíce akcí realizujeme na jaře a na podzim. Odměna je vyplácena formou DPP, případně fakturací.
 

Co čekáme od tebe?

Čekáme, že budeš samostatný a zodpovědný. Že budeš z Brna nebo jeho okolí, že budeš umět anglicky, a že tě bude bavit práce s lidmi. Pokud budeš navíc i aktivní řidič, tak to bude určitě jenom bonus.
 

Jak postupovat?

Napřed pošli Veronice svůj životopis na info@z-agency.cz a vyplň tento dotazník. Rádi se s tebou uvidíme u nás ve firmě.
28.2 - 1.3.2020 se bude konat výběrové soustředění v Rudici (Moravský kras), kde zjistíme co v tobě je.
20.3 - 22.3.2020 se bude konat výcvikový kurz v Ivančicích u Brna, kde tě naučíme všechno co budeš na našich akcích potřebovat.