Doplnění týmu 2023 
Instruktor teambuildingu

Co tě čeká?

Budeš jezdit jako instruktor na firemní akce. Můžeš se těšit na bezva kolektiv a dobré finanční ohodnocení. Pozice instruktora je flexibilní a zábavná práce jak pro VŠ studenty, tak pro pracující na volné noze. Firemní akce se konají v průběhu celého roku převážně v pracovních dnech. Čekají tě outdoor programy, indoor akce a realizace online programů.

Co čekáme od tebe?

Čekáme, že budeš samostatný a zodpovědný. Že budeš z Brna nebo jeho okolí, že budeš umět anglicky, a že tě bude bavit práce s lidmi. Pokud budeš navíc i aktivní řidič, tak to bude určitě jenom bonus.
Důležité je, aby ses zúčastnil zaškolení do instruktorské práce, které se bude konat přímo u naší kanceláře v Brně vždy jedno odpoledne v týdnech 9. - 21.7.2023 nebo  21.-31.8.2023. Přesný termín bude stanovenna základě časových možností uchazečů.

Jak postupovat?

Pošli co nejdříve svůj životopis na info%at%z-agency.cz, nebo vyplň formulář. Napřed se potkáme online a pak fyzicky.Napiš nám o sobě pár zajímavostí. Napiš nám co umíš a proč bychom s tebou měli chtít začít spolupracovat.