Teambuilding s reflexí

Teambuilding s reflexí
rozvoj firemních týmů

trvání akce 1-2d
počet osob 5-25
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední

Teambuilding s reflexí je program primárně zaměřený na rozvoj firemních týmů. Sami si definujete cíle, kterých byste chtěli se svým týmem dosáhnout a od toho se bude odvíjet náš návrh aktivit. Aktivity společně se zpětnou vazbou budou nástrojem, díky kterému bude vaše firemní akce nejen zábavná, ale i přínosná. Aby se mohl lektorský tým věnovat vašemu týmu opravdu poctivě, doporučujeme program realizovat spíše pro menší skupiny účastníků.

Plánování a průběh firemní akce

V přípravné části společně naplánujeme harmonogram akce. Dle vašich preferencí se může jednat o vícedenní kurz, jednodenní program nebo půldenní program. Navrhneme spektrum aktivit, jejichž výběr bude kromě cílů ovlivněn také ročním obdobím, výběrem lokality a dalšími faktory. V den realizace se společně potkáme v v areálu vybraného ubytovacích zařízení. Seznámíte se s týmem instruktorů a lektorů a pak absolvujete programovou část firemní akce.

Outdoor nebo indoor aktivity

Nemusíte se obávat fyzicky náročných aktivit. Můžete se těšit na aktivity strategické, konstrukční, logické případně i lehce sportovní. Modelovým příkladem můžou být Pandořiny schránky, Potopa, Aquadukt, Stavba intergalaktické rakety, Projekt X, Sochy Moai, Dračí vejce, Martini a spousta dalších zajímavých aktivit. Po aktivitách bude následovat zpětná vazba, během které si sami zanalyzujete jakým způsobem jste se postavili k zadanému úkolu. Do programu je možné zařadit i aktivitu zážitkovou, určenou k odlehčené programu a pobavení účastníků.

Reflexe jako nástroj

Tento program využívá prostředků zážitkové pedagogiky. Na každou z realizovaných aktivit je možné pohlédnout jako na modelovou situaci reálného procesu. Zkušenost, kterou si účastníci z řešení úkolu odnesou, mohou později využít při řešené reálných situací ve firemním prostředí. Reflexe je nástrojem, který lektor použije k tomu, aby z realizovaných aktivit vytěžil maximum.

Program vedený lektorem

Realizační tým Z-AGENCY se skládá z instruktorů, outdoorových specialistů, lektorů a koučů. Pro vaši firemní akci sestavíme vždy nejvhodnější tým s ohledem na účastnickou skupinu a programovou skladbu. Program je možné realizovat v českém nebo anglickém jazyce.

Lokality pro rozvojový program

Teambuilding s reflexí pro vás připravíme po celé ČR. Pokud chcete kromě programové části zajistit i ubytování pro firemní akci, nechchte se inspirovat některou z našich prověřených lokalit.Time management
Týmová práce
Týmový rozvoj
Zpětná vazba

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...