Teambuilding s reflexí
rozvoj firemních týmů

Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou reflexi vedenou lektorem.
trvání akce 1-2 dny
počet osob 5-25
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Pro tento rozvojový program si napřed definujete cíle, kterých byste chtěli se svým týmem dosáhnout, a od toho se bude odvíjet návrh programové skladby. Aktivity společně s reflexí budou nástrojem, díky kterému bude vaše firemní akce nejen zábavná, ale i přínosná.

Aby se mohl lektorský tým věnovat vašemu týmu opravdu poctivě, doporučujeme program realizovat spíše pro menší skupiny účastníků.

Reflexe jako nástroj

Tento program využívá prostředků zážitkové pedagogiky. Na každou z realizovaných aktivit je možné pohlédnout jako na modelovou situaci reálného procesu. Zkušenost, kterou si účastníci z řešení úkolu odnesou, mohou později využít při řešené reálných situací ve firemním prostředí. Reflexe je nástrojem, který lektor použije k tomu, aby z realizovaných aktivit vytěžil maximum.

Příprava rozvojového programu

V přípravné části společně naplánujeme harmonogram akce. Může jednat o vícedenní kurz, jednodenní program nebo půldenní program. Navrhneme spektrum aktivit, jejichž výběr bude kromě cílů ovlivněn také ročním obdobím, výběrem lokality a dalšími faktory. 

Potřebujete více informací?

Outdoor nebo indoor aktivity

Nemusíte se obávat fyzicky náročných aktivit. Můžete se těšit na aktivity strategické, konstrukční, logické případně i lehce sportovní. Modelovým příkladem můžou být Pandořiny schránky, Potopa, Aquadukt, Stavba intergalaktické rakety, Sochy Moai, Dračí vejce, Martini a spousta dalších zajímavých aktivit.

Po aktivitách bude následovat reflexe, během které si sami zanalyzujete jakým způsobem jste se postavili k zadanému úkolu. Do programu je možné zařadit i aktivitu zážitkovou, určenou k odlehčení programu a pobavení účastníků.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...