Teambuilding s reflexí

rozvoj firemních týmů

Rozvojový program určený pro menší týmy. Zajímavé aktivity s reflexí budou nástrojem, díky kterému bude vaše akce nejen zábavná, ale i přínosná.

Firemní akce připravená na klíč.

1-2 dny
5-80
nižší
střední
Teambuilding s reflexí
Teambuilding s reflexí
Teambuilding s reflexí

O akci

Tento program využívá prostředků zážitkové pedagogiky. Na každou z realizovaných aktivit je možné pohlédnout jako na modelovou situaci reálného procesu.

Zkušenost, kterou si účastníci z řešení úkolu odnesou, mohou později využít při řešení reálných situací ve firemním prostředí.

Reflexe je nástrojem, který lektor použije k tomu, aby z realizovaných aktivit vytěžil maximum.

  • firemní akce na klíč
  • rozvojový program zážitkovou formou
  • zkušený lektorský tým
Rozvojový program na klíč

V přípravné části společně naplánujeme harmonogram akce. Může jednat o vícedenní kurz, jednodenní program nebo půldenní program.

Navrhneme spektrum aktivit, jejichž výběr bude kromě cílů ovlivněn také ročním obdobím, výběrem lokality a dalšími faktory. 

Pestré spektrum aktivit
Nemusíte se obávat fyzicky náročných aktivit. Můžete se těšit na aktivity strategické, konstrukční, logické případně i lehce sportovní. Modelovým příkladem můžou být Pandořiny schránky, Potopa, Aquadukt, Stavba intergalaktické rakety, Sochy Moai, Martini a spousta dalších zajímavých aktivit.
Skupinová reflexe
Po aktivitách bude následovat reflexe, během které si sami zanalyzujete jakým způsobem jste se postavili k zadanému úkolu. Do programu je možné zařadit i aktivitu zážitkovou, určenou k odlehčení programu a pobavení účastníků.
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.