Brain Party

zábavně vědomostní týmová soutěž

Vědomostní týmová soutěž typu Pub Kvíz, během které se musí soutěžní týmy poměřit s několika sadami kvizových otázek a někdy i samotným moderátorem.

 

1-2 hod
6 - 250
nízká
nižší
Brain Party
Brain Party

O akci

Na začátku akce vás přivítají moderátoři programu, rozdělí vás do menších týmů a vysvětlí pravidla hry. Potom se může těšit na pět soutěžních kol, kdy každé kolo týmy odpovídají na sadu deseti otázek z určité oblasti. Všechny otázky jsou komentovány moderátory a zároveň vyobrazeny na prezentaci. Vašim cílem bude správně odpovědět na co nejvíce otázek.

Během soutěže je zakázáno jakékoliv vyhledávání odpovědí v mobilních zařízeních. Po každém kole následuje cca pětiminutová pauza, ideální pro návštěvu baru či rautového stolu.

Před začátkem dalšího kola se dozvíte správné odpovědi z toho předchozího. Po posledním kole dojde k vyhlášení výsledků a předání cen vítěznému týmu.

  • skvělá zábava zejména pro večerní program
  • organizovaná, ale současně neformální akce
  • na výběr ze 13 okruhů otázek
Na jaké otázky se můžete těšit?
Na výběr budete mít širokou nabídku témat z oblasti sportu, techniky, umění, obecných znalostí, přírody nebo třeba historie. Pokud budete chtít mezi otázky zařadit nějaké "speciality" vytvoříme vám Brain Party na míru.
Kde je dobré program realizovat?

Brain Party je možné připravit téměř kdekoliv. Může byt realizován přímo ve vaší firmě, v restauraci během večerního rautu, nebo v kongresovém sále v průběhu firemního školení. Jedinou podmínkou je dostupnost elektřiny.

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.