Pevnost Boyard
maximální zážitek z akce

Teambuildingový program s legendou realizovaný převážně na hradech či pevnostech. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů, smyslnost kurtizán a hlavně spoustu zábavy.
trvání akce 3-6 hod
počet osob 15-300
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Pevnost Boyard je stylizovaný teambuildingový program, který vás zavede do doby nelítostného středověku. Účastníci na vlastní kůži poznají, co v realitě znamenají pojmy jako zrada, utrpení, útěk a svoboda. Ze všech našich programů je v Pevnosti Boyard nejvíce kladen důraz na divadelní stránku instruktorských výkonů a vytříbený středověký humor.

Hledali jsme akci, která by spojovala jak teambuildingové aktivity tak zábavu pro všechny zúčastněné. Akce měla představovat odměnu pro zaměstnance, a proto byl kladen velký důraz právě na zábavnou formu. V Z-AGENCY nám vyšli plně vstříc a přizpůsobili pružně jejich standardní program podle našich představ. Během celého průběhu akce jsme se neustále přesvědčovali, že jsme v rukou profesionálů. Dokonce i naši rakouští šéfové, kteří se akce zúčastnili, měli jen pochvalná vyjádření. Podle jejich názoru doposud takto podařenou akci ještě nezažili.

Ing. Jan Cír, jednatel Lenze

Teambuilding se silným příběhem

Celá firemní akce je protkána dějovou linkou, díky které mají klienti mnohem větší chuť a motivaci k absolvování aktivit a plnění úkolů. Hned na začátku akce jsou všichni nekompromisně vtaženi instruktory v dobových kostýmech do děje a středověké atmosféry. Díky poutavému příběhu si účastníci odnesou z firemní akce maximální zážitek.

Princip a průběh firemní akce

Účastníci programu jsou po úvodní scénce a motivaci oblečeni do jednoduchých kostýmů a rozděleni do skupin. Každá z nich symbolizuje nespravedlivě odsouzený a do vězení uvrhnutý šlechtický rod. Šlechtici musí překonat řadu překážek, úkolů a výzev, aby odhalili nekalé úmysly zákeřného knížete Záviše a získali znovu svoji svobodu. Během programu všechny týmy dle možností absolvují zpravidla šest až osm stanovišť a závěrečnou finálovou hru o poklad.

Potřebujete více informací?

Jaká stanoviště Vás čekají

Program obsahuje konstrukční, sportovní, intelektuální, střelecké a na přání i lehce adrenalinová stanoviště. Většina aktivit podporuje týmovou spolupráci, v některých však vyniknou i jedinci. Spektrum aktivit je vystavěno tak, aby si ho užili i méně sportovně založení účastníci. Můžete se těšit na souboj na kladině, mudrcovu celu, lukostřelbu, krádež Závišova vína, slaňování hradní věže a další. Přesnou skladbu aktivit navrhneme dle zaměření akce a požadavků na fyzickou náročnost.

Kde lze program realizovat

Pro navození reálné středověké atmosféry a vtažení účastníků do děje doporučujeme Pevnost Boyard realizovat v prostorách hradů či pevností. Nicméně program vám zorganizujeme v jakékoliv vámi vybrané lokalitě.

Personální a bezpečnostní zajištění

Šlechtické rody jsou po celou dobu doprovázeny našimi instruktory, kteří jsou týmům oporou a své skupinky během celého programu permanentně motivují a odměňují. Na akci je také přítomen zdravotník, profesionální umělci a instruktoři speciálních aktivit.
 

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...