Dětský den - Family day
zážitkové a sportovní aktivity pro děti i rodiče

Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
trvání akce 3-5 hod
počet osob 150-1000
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Uspořádejte Dětský den pro své zaměstnance a jejich rodiny, pro své obchodní partnery, nebo pro své klienty. Zorganizujte událost, o které se mezi nimi bude dlouho mluvit, a na kterou budou dlouho v dobrém vzpomínat. Navažte neformální vazby a poznejte se s nimi i při jiných situacích, než je obchodní jednání v zasedací místnosti. 

Profesionalita, originalita, překvapení, radost a zábava těmito slovy se dá popsat akce, kterou jsme zažili u Z-AGENCY. Užili jsme si výbornou zábavu, naučili jsme se nové věci, ale především jsme opustili zaběhnuté koleje a opravdu se dokázali věnovat jen připraveným aktivitám. Ve spojení s profesionálním zázemím a jedinečným pojetím jsme si odnesli zážitky na celý rok a těšíme se na další setkání s tímto týmem.

Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Teplárny Brno

Dětský den jako poutavý příběh

Příběh se táhne jako dlouhá nit celým programem a všemi aktivitami. Pro Dětský den tak můžete využít koncepty jako Pohádková cesta, Dětská olympiáda, Baby Boyard, případně vám dětský den připravíme na klíč.

Programová skladba

Naše dětské dny jsou založeny hlavně na dobrém nápadu a precizním provedení.  Aktivity realizujeme tak, aby se u nich všichni dobře bavili, a aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Převážná většina aktivit je z naší vlastní produkce.

Můžete se těšit na tyto aktivity: lukostřelba, trampolíny, rytířské dovednosti, pohádkový triatlon, střelba ze sportovní foukačky, bungee running, střelba z airsoftových zbraní na terč, souboje na kladině, závody šlapacích autíček, řemeslné dílničky, lanové překážky, prolézačky a spoustu dalších aktivit různého druhu.

Při organizaci dětských dnů by se nemělo zapomínat ani na rodiče, a tak zařazujeme obvykle i takové aktivity a zážitková stanoviště, které si užijí dámy i pánové.

Potřebujete více informací?

Kulturní a doprovodný program

Důležitou složkou je také humor a zážitek. Nesmí chybět pohotový moderátor, kejklíř, písničky pro děti, divadlo pro děti, komické vystoupení bravurních šermířů, popřípadě energicky hrající živá kapela. Složení kulturního programu přizpůsobíme vašim možnostem.

Logistika a technické zajištění

Pokud má dětský den probíhat tak jak má, je potřeba zvládnout nejen obsahovou, ale také technickou složku akce. Od parkování, informačních a směrových cedulí, party stanů, ohraničení prostor, ozvučení areálu, stavby pódia, zajištění bezpečnosti a úklidu až po mobilní WC. Samozřejmostí je technický a koordinační tým, který logistickou a technickou část zajišťuje a komunikuje pomocí vysílaček.

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...