Ježíškova vánoční show

Ježíškova vánoční show
Scénky, soutěže, umělecká vystoupení

trvání akce 2-6h
počet osob 20-200
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední

Užijete si originální zábavný večírek, který vám nedovolí se nudit. Uspořádejte pro své kolegy stylovou vánoční show plnou scének, soutěží a zábavných uměleckých vystoupení. Ježíškova vánoční show je svěží zábavný program, který si se svými kolegy budete užívat od začátku až do konce. Vánoční večírek jak má být!

O programu

Program Ježíškova vánoční show těží z úsměvné konfrontace vánočních tradic. Čeká vás řada humorných scének a zábavných soutěží, během kterých se potkáte s postavami jako jsou Ježíšek, Santa Claus, Herodes, Dominus a Likvidor. Během večerního programu se pravidelně střídají scénky, soutěže a umělecká vystoupení tak, aby byl program stále svižný, pestrý a užili si ho méně i více aktivní účastníci akce. Hlavním moderátorem večera je pochopitelně samotný Ježíšek v nadživotní velikosti.

Vánoční program s příběhem

Ve starobylém betlémském chlévě se potkává čerstvě narozený Ježíšek a legendární Santa Claus. Každý z nich je přesvědčený, že jenom on je tím pravým a jediným symbolem vánoční pohody, klidu a míru. Začíná slovní bitva plná argumentů, během níž si navzájem dokazují, kdo z nich je pro Vánoce větším přínosem. V nejvyhrocenějším okamžiku pak přichází v čele svých vojsk samotný Herodes, který je přesvědčen o tom samém. Všichni tři pak musí společně s účastníky akce najít rozumné kompromisní řešení, díky kterému budou vánoce skutečně plné míru, lásky a pohody.

Soutěže a aktivní zapojení účastníků

Kromě uměleckých a komických výstupů performerů, se budete moci zapojit do programu i vy samotní. Připravili jsme pro vás řadu soutěží, kterých se můžete zúčastnit. Nikdo do soutěží nebude pochopitelně nucen, vše bude na bázi dobrovolnosti. Pro ty, kteří se do programu zapojí, bude vždy přichystána sladká odměna.

Technické zajištění a výzdoba

K dispozici bude ozvučovací a osvětlovací technika jak pro umělecká vystoupení, tak pro soutěže. Restaurace nebo sál, ve kterých se bude vánoční večírek odehrávat, budou vyzdobeny ve vánočním komiksovém stylu a účastníci akce si tak užijí tu pravou vánoční atmosféru.

Personální obsazení akce

Realizační tým vánočního večírku bude složen z instruktorů Z-AGENCY s.r.o., kteří mají letitou praxi s pořádáním firemních akcí všeho druhu (outdoorové akce, sportovní programy, teambuilding, vánoční a firemní večírky, firemní vzdělávání). Umělecká vystoupení budou realizována umělci a entertainery, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti.

Prostory a lokality pro vánoční večírek

Vánoční show je možné realizovat téměř v jakýchkoliv prostorách. Doporučíme celou řadu restaurací, hotelů a sálů ve vámi požadované lokalitě. V případě zájmu večírek uspořádáme přímo v prostorách vaší firmy. Vánoční večírek pro vás uspořádáme v Praze, Brně, Lednici, Mikulově i dalších lokalitách.

Vánoce v češtině i angličtině

Vánoční program pro vás připravíme jak v českém tak anglickém jazyce.Originální vánoční program
Zábavné scénky a soutěže
Netradiční prostory pro večírek
Vlastní tým umělců a animátorů aktivit
Precizní koncepce celé akce

Z-AGENCY pro nás organizovala program vánočního večírku, který u nás všech sklidil obrovský úspěch. Takto nejlépe vyjádříme zkušenost se službami Z-AGENCY: Originální přístup, zodpovědnost, ochota, zábava, profesionalita, přátelská atmosféra, legrace, dokonalá příprava, rychlé, přesné a nápadité zpracování požadavku. Zaměstnanci si celý večer skutečně užívali. Celovečerní program je okamžitě zapojil do hry. Využití služeb Z-AGENCY určitě doporučujeme a děkujeme za tento zážitek.

Miroslava Murguová, Learning & Development Specialist, NITTO DENKO CZECH

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...