Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary
Teambuilding s tablety

trvání akce 2-4h
počet osob 10-200
fyzická náročnost Nízká
finanční náročnost Střední

Zasoutěžte si během firemní akce v Karlových Varech opravdu netradičně a zábavně! Treasure Hunt Karlovy Vary je geolokační týmový program, při kterém navštívíte ty nejzajímavější místa lázeňského centra a hlavně se o nich dozvíte mnoho nových zajímavých informací. Hledejte pomocí tabletů s mapovou aplikací TerraHunt ukryté poklady a získejte co nejvíce bodů za odpovězení správných odpovědí.

Jak Treasure Hunt v Karlových Varech probíhá

Účastnická skupina bude rozdělena do několika týmů, ideálně po 5ti lidech. Každému týmu zapůjčíme tablet s naší aplikací TerraHunt a hrou vytvořenou právě pro Karlovy Vary. Po úvodním seznámení s programem a ovládáním tabletů si jednotlivé týmy zvolí vhodnou strategii pro získání co nejvíce pokladů. 

Jakmile se tým fyzicky dostane na místo s pokladem, tak se na obrazovce tabletu aktivuje otázka, která se nějak vztahuje k danému místu. Aplikace nabídne soutěžícím několik možných odpovědi, nebo je vyzve k napsání textu či vyfocení fotky. Cílem hry je navštívit co nejvíce pokladů a správně odpovědět na co nejvíce otázek.

Online mód programu a týmové fotky

Všechny tablety jsou neustále připojeny k internetu. Hra Treasure Hunt běží online, to znamená, že aktuální bodové skóre všech týmů se všem zobrazuje v reálném čase. Jednotlivé týmy tak o sobě mají neustále přehled, a to nejen o aktuálních pořadí, ale také kde se právě protivníci pohybují.

Kromě soutěžení se účastníci během programu také mohou fotit díky fotoaparátům integrovaných v tabletech a mít tak na akci hezkou vzpomínku. Po ukončení akce vám pak všechn fotky z tabletů pošleme přes úložiště.

Průběh programu

Potkáme se s vámi na předem domluveném místě v Karlových Varech. Všem důkladně vysvětlíme pravidla programu Treasure Hunt a používání tabletů. Následně vás rozdělíme do jednotlivých týmů, kterým zapůjčíme tablety se spuštěnou verzí hry pro Karlovy Vary. Po domluvě týmové strategie se skupiny soutěžících vydají lovit poklady. Po ukončení hry vyhlásíme nejlepší týmy a předáme zasloužené odměny. 

Na jaká místa se v Karlových Varech podíváte?

V rámci hry se vám podaří navštívit mnoho zajímavostí přímo v údolí lázeňského centra. Můžete se těšit na poklady v okolí muzeí, kolonád, historických budov, hotelů či parků. Pro sportovnější týmy jsou pak připraveny otázky na okolních krásných vyhlídkách, či rozhlednách. 

Komu je program určen?

Treasure Hunt Karlovy Vary je vytvořen pro firemní kolektivy, které v tomto lázeňském měste realizují svoji firemní akci a chtějí si netradičně a originálně zasoutěžit přímo v lázeňském centru města. Hra je také vhodná pro skupiny turistů, kteří se tak atraktivní formou s Karlovými Vary seznámí. Zajímavá alternativa k programům exit room nebo escape game. Treasure Hunt Karlovy Vary v současnosti nabízíme CZ, ENG a DE jazyku, dalšé verze jsou možné po domluvě.

Moderní teambuilding s tablety v Karlových Varech

Firemní akce se soutěžním programem v Karlových Varech

Program pro firemní akce

Lázeňské centrum Karlových Varů
Zábavná týmová soutěž
On-line průběh a pořadí týmů 
Česky, anglicky i německy

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...