Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary

trvání akce 1-3h
počet osob 4-200
fyzická náročnost Nízká
finanční náročnost Nízká

Zasoutěžte si během firemní akce v Karlových Varech opravdu netradičně a zábavně! Treasure Hunt Karlovy Vary je skvělý týmový program, při kterém navštívíte ty nejzajímavější místa lázeňského centra a hlavně se o nich dozvíte mnoho nových zajímavých informací. Hledejte pomocí našich tabletů ukryté poklady a získejte jako tým co nejvíce bodů za odpovězení správných odpovědí.

Jak Treasure Hunt v Karlových Varech probíhá

Všichni jsou rozděleni do několika týmů, ideálně po 4-7 účastnících. Každý tým je vybaven tabletem s naší speciální aplikací Treasure Hunt a hrou vytvořenou právě pro Karlovy Vary. Po úvodním seznámení s programem a ovládáním tabletu účastníci zvolí vhodnou strategii pro získání co nejvíce pokladů (otázek) ukrytých jak v lázeňském centru, tak i okolních turistických místech. Jakmile tým s tabletem fyzicky vkročí do okruhu kolem pokladu, tak se na obrazovce tabletu aktivuje otázka, která se nějak vztahuje k danému místu. Aplikace nabídne soutěžícím čtyři možné odpovědi, z nichž pouze jedna je správná. Cílem hry je navštívit co nejvíce pokladů a správně odpovědět na co nejvíce z nich.

Online mód programu a týmové fotky

Všechny tablety s aktivovanou mapovou navigací jsou neustále připojeny k internetu. Aplikace Treasure Hunt běží online, to znamená, že aktuální bodové skóre všech týmů se všem zobrazuje v reálném čase. Jednotlivé týmy tak o sobě mají neustále přehled, a to nejen o aktuálních pořadí, ale také kde se právě protivníci pohybují. Kromě soutěžení se účastníci během programu také mohou fotit díky fotoaparátům integrovaných v tabletech a mít tak na akci hezkou vzpomínku. Po ukončení akce vám pak všechna selfíčka i jiné zajímavé fotky ze všech tabletů pošleme.

Průběh programu

Nejdříve se domluvíme na setkání na předem domluveném místě v Karlových Varech. Na něm jsou všem důkladně vysvětlena pravidla Treasure Hunt a používání tabletů. Následně vás rozdělíme do jednotlivých týmů a ty obdrží tablet se spuštěnou verzí hry pro Karlovy Vary. Následuje domluva týmové strategie a poté se skupiny soutěžících vydávají plnit svoje úkoly. Hra má nastavený přesný konec. Ukončení hry je oznámeno na tabletech a poté se soutěžící vrací zpět z terénu. Jakmile všechny týmy dorazí, tak následuje krátké vyhlášení nejlepších týmů a předání odměny. 

Na jaká místa se v Karlových Varech podíváte?

V rámci hry se vám podaří navštívit mnoho zajímavostí přímo v údolí lázeňského centra. Můžete se těšit na poklady v okolí muzeí, kolonád, historických budov, hotelů či parků. Pro sportovnější týmy jsou pak připraveny otázky na okolních krásných vyhlídkách, či rozhlednách. Časově je možné připravit verze v rozmezí 1-4h.

Komu je program určen?

Treasure Hunt Karlovy Vary je vytvořen pro firemní kolektivy, které v tomto lázeňském měste realizují svoji firemní akci a chtějí si netradičně a originálně zasoutěžit přímo v lázeňském centru města. Hra je také vhodná pro skupiny turistů, kteří se tak atraktivní formou s Karlovými Vary seznámí. Treasure Hunt nabízíme v několika jazykových mutacích, pro Karlovy Vary a strukturu turistických návštěvníků je určitě zajímavá ruská verze tohoto programu.

Variabilita programu

Treasure Hunt je velmi variabilní a jeho obtížnost i časovou délku upravíme na míru dle potřeb zadavatele. Treasure Hunt máme připraven pro okamžitou realizaci také v jiných městěch - Praha, Brno, Olomouc, Mikulov nebo Lednicko-valtický areál, Bratislava a další neustále přibývají.

Teambuilding Karlovy Vary

Teambuilding Karlovy Vary Becher

Teambuilding Karlovy Vary vyhlášení

Lázeňské centrum Karlových Varů
Zábavná týmová soutěž
On-line průběh a pořadí týmů 
Anglická a Ruská verze

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...