Treasure Hunt Praha

Treasure Hunt Praha
týmová hra s tablety v historickém centru Prahy

trvání akce 1-3h
počet osob 4-200
fyzická náročnost Nízká
finanční náročnost Nízká

Moderně pojatá týmová soutěž Treasure Hunt Praha vás provede atraktivní formou historickým centrem naší metropole, užijete si u ní spoustu zábavy a dozvíte se mnoho zajímavých informací. Navštívíte nejznámější historické, kulturní a přírodní památky u nichž budete mít za úkol odpovědět na otázky, které se k daným místům vážou. Na trase bude navigováni pomocí GPS tabletů s naší vlastní mapovou aplikací a čeká vás řada zajímavých otázek a úkolů. Jedná se o hru strategickou, vědomostní, trénuje rozhodovací schopnosti a time management.

Princip hry a celého programu

Účastníci jsou rozděleni do několika týmů po 3-8 osobách. Týmy jsou vybaveny GPS tablety s naší interaktivní aplikací TerraHunt s mapovou navigací. Na obrazovce tabletu soutěžící vidí umístění všech pokladů ukrytých v historickém centru Prahy a musí si vymyslet vhodnou strategii pro jejich získání. V okamžiku, kdy se skupina dostane do blízkosti pokladu, se na obrazovce tabletu aktivuje otázka, která se vztahuje k danému místu. Aplikace nabídne soutěžícím několik odpovědí a tým si pak musí v určitém časovém intervalu jednu nebo více zvolit. U jiných typů otázek musí tým aktivně napsat konkrétní text nebo vyfotit fotku. Cílem hry je správně zodpovědět co nejvíc otázek a získat více bodů než ostatní týmy, pokud možno v co nejkratším čase.

Výsledky on-line a týmová selfie

GPS tablety jsou nepřetržitě připojeny k internetu a aplikace Treasure Hunt běží on-line. Aktuální skóre všech týmů se tedy zobrazuje v reálném čase. Soutěžící mohou vidět, kde se jednotlivé týmy právě pohybují, jaké je aktuální pořadí a kolik kdo má přesně bodů. Tablety jsou vybaveny fotoaparáty a zábavnou součástí programu je taktéž focení týmových selfie a míst, která účastníci soutěže navštívili. Všichni zúčastnění tak budou mít na firemní akci krásnou foto-vzpomínku.

Průběh programu

Po shromáždění na předem domluveném místě v centru Prahy jsou všem účastníkům důkladně vysvětlena pravidla a používání aplikace na tabletech. Následně jsou rozděleni do jednotlivých skupin a obdrží tablet s aktivovanou aplikací Treasure Hunt. Po domluvení strategie se jednotlivé týmy vydávají hledat první poklady. Hra má časový limit, po jehož ukončení se účatníci se vrací zpět na místo srazu. Následuje vyhlášení vítězů a zpětná vazba. Všem účastníkům jsou v následujících dnech zaslány fotografie, které vyfotili během hry, a také podrobné výsledky včetně odpovědí jednotlivých týmů.

Jaká místa během hry navštívíte?

Hlavní město Praha je místem, ve kterém se snoubí historická architektura s moderním uměním. Během soutěže navštívíte historické památky jako jsou Prašná brána, Chrám sv. Víta, Karlův most, podíváte se na Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Malostranské náměstí. Poklady budete lovit v těch nejkrásnějších uličkách Starého Města. Návštěva světoznámých pražských památek tak pro vás nebude pouze pasivní záležitostí, ale aktivní a hravou formou se budete dozvídat nejzajímavější informace o daném místě. Díky mapové aplikaci Treasure Hunt, se navíc v křivolakých pražských uličkách neztratíte a tablet vám vždy ukáže, kde se právě nacházíte a bezpečně vás dovede na další stanoviště. 

Pro koho je hra vhodná?

Treasure Hunt je vytvořen pro firemní kolektivy, které si chtějí zasoutěžit a přitom si rozšířit znalosti a vědomosti o našem hlavním městě. Také je vhodný pro cizince ve Vaší společnosti, kteří se tak atraktivní formou s Prahou seznámí. Pro svoji menší časovou náročnost jej také doporučujeme jako týmový relax pro účastníky konference či školení.

Program je velmi variabilní a jeho délku upravíme na míru dle časových možností účastníků. Treasure Hunt pro Vás připravíme také v jiných městěch a lokalitách dle Vašich požadavků!


Treasure Hunt Praha - teambuildingová akce pro firmy

Treasure Hunt Praha - geolokační hra pro firemní týmy

Historické centrum Prahy
Dynamická týmová soutěž
GPS tablety a mapová aplikace
Zábavná forma vzdělávání
Několik jazykových mutací

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...