Dětský den - Family day

Dětský den - Family day
zážitkové a sportovní aktivity pro děti i rodiče

trvání akce 3-8h
počet osob 100-500
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední

Uspořádejte Dětský den pro své zaměstnance a jejich rodiny, pro své obchodní partnery, nebo pro své klienty. Zorganizujte událost, o které se mezi nimi bude dlouho mluvit, a na kterou budou dlouho v dobrém vzpomínat. Navažte neformální vazby a poznejte se s nimi i při jiných situacích, než je obchodní jednání v zasedací místnosti. Dětský den od Z-AGENCY s.r.o. je tou správnou volbou.

Dětský den jako poutavý příběh

Základem každého dětského programu z naší produkce je příběh, chcete-li legenda. Příběh, který se táhne jako dlouhá nit celým programem a všemi aktivitami. Všichni účastníci firemní akce vědí proč tam jsou, co je jejich cílem, co pro to musí podniknout a jsou po celou dobu motivováni k absolvování jednotlivých aktivit. Každý dětský den má tedy hlavní téma, od kterého se pak odvíjí skladba jednotlivých aktivit. Můžete absolvovat programy jako jsou Pohádková cesta, Dětská olympiáda, Baby Boyard, případně vám dětský den připravíme na klíč.

Aktivity a personální obsazení

Naše dětské dny jsou založeny hlavně na dobrém nápadu a precizním provedení. Důležitým faktorem jsou lidé, kteří jednotlivé aktivity realizují. Disponujeme vlastním týmem zkušených instruktorů, animátorů a outdoorových specialistů, kteří aktivity s účastníky realizují tak, aby se u nich všichni dobře bavili, a aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Převážná většina aktivit je z naší vlastní produkce, některé dokonce z našeho vývoje. Můžete se těšit na aktivity jako jsou: lukostřelba, trampolíny, rytířské dovednosti, pohádkový triatlon, střelba ze sportovní foukačky, bungee running, střelba z airsoftových zbraní na terč, souboje na kladině, závody šlapacích autíček, řemeslné dílničky, lanové překážky, prolézačky a spoustu dalších aktivit různého druhu. Při organizaci dětských dnů by se nemělo zapomínat ani na rodiče, a tak zařazujeme obvykle i takové aktivity a zážitková stanoviště, které si užijí dámy i pánové.

Kulturní a doprovodný program

Dětské dny nestojí pouze na zábavných či sportovních aktivitách. Důležitou složkou je také humor a zážitek. Doporučujeme tedy využít schopností vtipného a pohotového moderátora, kejklířů a klaunů, písničkového divadla pro děti, akrobatických čísel, žongléra, komického vystoupení bravurních šermířů, popřípadě energicky hrající živé kapely. Složení kulturního programu přizpůsobíme rozpočtu, který máte pro akci vyhrazený.

Logistika a technické zajištění

Pokud má dětský den probíhat tak jak má, je potřeba zvládnout nejen obsahovou, ale také produkční složku akce. Od parkování, informačních a směrových cedulí, party stanů, ohraničení prostor, ozvučení areálu, stavby pódia, zajištění bezpečnosti a úklidu až po mobilní WC. Samozřejmostí je technický a koordinační tým, který logistickou a technickou část zajišťuje a komunikuje pomocí vysílaček.

Lokality vhodné pro Family day

Dětský den uspořádáme v areálu vaší firmy, nebo ve vámi vybrané lokalitě. Případně vám vhodné místo najdeme a doporučíme. Každá lokalita má svá specifika a pro každou se hodí trochu jiná skladba aktivit. Dětský den pro lokality Praha, Brno, Olomouc, Vysočina a další. 


Dětský den pro firmy

Rodinný den pro zaměstnace a jejich děti

Zkušení animátoři aktivit
Tradiční i netradiční aktivity
Aktivity pro děti i rodiče
Dětský den s příběhem
Ve firemních prostorách i jinde

Profesionalita, originalita, překvapení, radost a zábava těmito slovy se dá popsat akce, kterou jsme zažili u Z-AGENCY. Užili jsme si výbornou zábavu, naučili jsme se nové věci, ale především jsme opustili zaběhnuté koleje a opravdu se dokázali věnovat jen připraveným aktivitám. Ve spojení s profesionálním zázemím a jedinečným pojetím jsme si odnesli zážitky na celý rok a těšíme se na další setkání s tímto týmem.

Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Teplárny Brno

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...