Vinařství U Kapličky

luxusní vinařský resort na Jižní Moravě

Nádherný vinařský resort na Jižní Moravě s výhledem na panorama Pálavy. Nabízí ubytování ve 132 dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích. Pro konference jsou k dispozici jsou 4 kongresové sály s nejnovějším technickým vybavením.  

Stravování probíhá v restauraci s kapacitou 120 osob, dvou saloncích pro 36 osob, případně na terase až pro 160 osob.  Součástí terasy je také vyhřívaný venkovní bazén a bar.

Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Potřebujete více informací?
Vinařství U Kapličky

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Vinařství U Kapličky je velkolepě pojatý vinařský resort, který je pro firemní akce zajímavý především obrovskou kapacitou ubytování, vínem a výhledem na Pálavu. Toto hotelové zařízení je schopno ubytovat téměř 350 účastníků firemní akce. Nabízí několik typů ubytování, a tak si každý může vybrat pokoj na základě svých preferencí co do ceny, vybavení nebo vyhlídky do krajiny.

Stravování je zajištěno v Restauraci Retro Gril, která se skládá z hlavní místnosti a dvou přilehlých salónků. V případě krásného počasí návštěvníci resortu uvítají prostornou terasu s bazénem a barem. Barů má resort hned několik.

Vinařství je pochopitelně obklopeno rozsáhlými vinicemi a pěstitelské výsledky resortu si budete moci vychutnat v průběhu degustace vín v některém z vinných sklepů.

Milovníci wellness procedur uvítají služby Wellness centra, kde si užijí bazén s protiproudem, vodní bar, hydromasážní vany, finskou saunu, biosaunu, parní saunu a další služby.

Ve Vinařství U Kapličky můžete absolvovat celou řadu vinařských aktivit, některý z firemních programů uvedených výše, nebo vám event připravíme na míru.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.