Galaktická Mise
sci-fi teambuilding

Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
trvání akce 3-5 hod
počet osob 30-300
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Teambuildingový program Galaktická Mise se inspiruje nejslavnějšími sci-fi příběhy jako Star Wars, Star Trek nebo Stopařův průvodce po galaxii. Budete patřit do skupiny učedníků legendárního Dartha Vadera a postupně “procestujete” všechny planety vesmíru. Firemní akce je plná humoru, nadsázky a všichni účastníci si vyzkouší jaké to je, stát se na jeden den galaktickým hrdinou.

Princip a průběh programu

Účastníci jsou po úvodní Motivační show rozděleni do skupin učedníků, které soupeří o přízeň Dartha Vadera. Čeká je řada atraktivních stanovišť, která symbolizují planety Galaxie. Každý tým má svého instruktora, který je stylově oděn a namaskován, díky čemuž je celému programu dodán punc opravdové kosmické atmosféry.

Outdoorová firemní akce s příběhem

Motivace, stylizace i dějová linka programu je postavena na skvěle odehraných rolích Dartha Vadera a jeho temných padavanů (instruktorů). V celém průběhu firemní akce se můžete těšit na velkou dávku humoru, a také ironický pohled na dnešní dobu plnou byrokratů a úředníků, kteří jsou často nepřekonatelnou překážkou v reálném světě.
 

Jaká stanoviště a planety navštívíte?

Pro účastníky akce je připraven program, který kombinuje jak fyzické, intelektuální tak čistě zábavné aktivity. Těšit se můžete na neokoukané aktivity typu Angry Birds, Imperial League, Crate Challenge, Double Bungee a spoustu dalších.

Potřebujete více informací?

Vhodná místa pro realizaci

Galaktická Mise je univerzální program vhodný pro realizaci v téměř jakýchkoliv podmínkách. Ideální jsou rekreační objekty a hotely s dostatečně velkou travnatou plochou a případně kouskem lesa. Doporučíme vhodný objekt vzhledem k umístění a cenové hladině za pronájem či ubytování a další služby.

Stylové kostýmy, líčení a dárkové předměty

Základem programu jsou především vhodně zvolené aktivity a zkušený realizační tým. Nicméně na zážitku účastníků se velkou měrou podílí také atraktivní kostýmy a líčení instruktorů. Vítězný tým se může těšit na své vlastní světelné meče, předané osobně Dartem Vaderem. Pokud budete chtít vyladit atmosféru akce na maximum, doporučujeme stylová barevná trička s logem akce.

Pro mezinárodní kolektivy nebo na večírek

Program realizujeme v českém a anglickém jazyce. Pokud nemáte zájem konkrétně o outdoorový program, ale toto téma vás zaujalo, máme pro vás možnost realizace alternativní verze programu.

Můžeme vám připravit stylový firemní večírek, který se odehrává v podobném duchu.  Celé galaktické impérium vám může ležet u nohou při oslavě firemního výročí, na večírku pro obchodní partnery nebo na vánočním večírku pro vaše zaměstnance.

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...