Galaktická Mise

Galaktická Mise
sci-fi teambuilding

trvání akce 5-8h
počet osob 30-300
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední

Teambuildingový program Galaktická Mise se inspiruje nejslavnějšími sci-fi příběhy jako Star Wars, Star Trek nebo Stopařův průvodce po galaxii. Budete patřit do skupiny učedníků legendárního Dartha Vadera a postupně “procestujete” všechny planety vesmíru. Firemní akce je plná humoru, nadsázky a všichni účastníci si vyzkouší jaké to je, stát se na jeden den galaktickým hrdinou.

Princip a průběh programu

Galaktická Mise je program kombinující spolupráci v rámci jednoho týmu a zároveň soutěžení mezi skupinami. Účastníci jsou po úvodní motivaci rozděleni do skupin učedníků, v nichž následně soupeří o přízeň Dartha Vadera v mnoha atraktivních úkolech na jednotlivých stanovištích, které jsou symbolizovány planetami Galaxie. Na každé planetě se potkávají dvě skupiny a snaží se získat co nejvíce bodů do závěrečného vyhodnocení. Každý galaktický tým má svého instruktora, který je také stylově oděn a namaskován, díky čemuž je celému programu dodán punc opravdové kosmické atmosféry.

Outdoorová firemní akce s příběhem

Motivace, stylizace i dějová linka programu je postavena na roli a reálném kostýmu Dartha Vadera známého z Hvězdných válek a instruktorů, kteří všechny neustále motivují a udržují v atmosféře galaktického cestování. V samotném příběhu, motivaci i průběhu firemní akce lze najít velkou dávku humoru, a také ironický pohled na dnešní dobu plnou byrokratů a úředníků, kteří jsou často nepřekonatelnou překážkou v reálném světě.

Jaká stanoviště a planety navštívíte?

Pro uctívače temné strany síly je připraven program, který kombinuje jak fyzické, intelektuální tak čistě zábavné aktivity. Na všech stanovištích se potkávají dvě skupiny současně a průběžně se střídají. Díky tomuto systému se většina účastníků se všemi potká a není po celý den izolována plněním úkolů ve stejné skupině. Těšit se můžete na neokoukané aktivity typu Angry Birds, Imperial League, Crate Challenge, Double Bungee a další.

Vhodná místa pro realizaci

Galaktická Mise je univerzální program vhodný pro realizaci v téměř jakýchkoliv podmínkách. Ideální jsou rekreační objekty a hotely s dostatečně velkou travnatou plochou a případně kouskem lesa. Doporučíme vhodný objekt vzhledem k umístění a cenové hladině za pronájem či ubytování a další služby.

Číst více

Stylové kostýmy, masky, líčení a dárkové předměty

Základem programu jsou velmi atraktivní kostýmy a maskování teambuildingových instruktorů. Pro všechny jsou také připravena stylová trička s logem akce a vítězům jsou pak předány jejich vlastní světelné meče samotným Darthem Vaderem.

Realizace programu pro mezinárodní kolektivy

Program realizujeme v českém a anglickém jazyce. Pokud nemáte zájem o outdoorový program, ale líbí se vám toto téma, můžete vyzkoušet stylový vánoční večírek, který se odehrává v podobném duchu jako Galaktická mise.

Skrýt Číst více


Galaktická mise - teambuildingový program

Velmi stylový outdoorový program
I pro nadměrně početné kolektivy
Humor a nadsázka
Atraktivní aktivity

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...