Mobilní aplikace pro firemní akce a cestovní ruch

Mobilní aplikace pro firemní akce a cestovní ruch

Vstupte do světa, kde se propojuje technologie s nekonečnou zábavou. Herní platforma TerraHunt přináší moderní řešení pro různé sektory.

Ať už jste malá firma, velké město, luxusní resort nebo začínající podnikatel, TerraHunt má pro vás připravené řešení na míru.

1. Firemní akce a teambuilding

V dnešní době je důležité držet krok s moderními trendy, a to nejen v oblasti teambuildingu a firemních akcí. TerraHunt vám nabízí možnost posunout vaše akce na novou úroveň. 

Vytvořte si vlastní týmové hry, nebo využijte hry již námi vytvořené. Naplní firemní akce čerstvou energií a novými možnostmi.

Herní platforma TerraHunt je velice flexibilní. Mobilní aplikace je dostupná pro operační systémy iOS i Android.

Pro virtuální eventy lze využít webovou verzi aplikace. 

2. Obce, města a kraje

Každá oblast má své jedinečné kouzlo a skvosty, které stojí za to ukázat. S herní platformou TerraHunt můžete vytvořit zábavnou soutěžní hru, která návštěvníkům představí historii, kulturu a zajímavosti vašeho města či kraje

Nejenže to přiláká turisty, ale také posílí místní komunitu a hrdost na její dědictví. Nebojte se pochlubit tím, čím je vaše oblast výjimečná, a návštěvníci se k vám budou rádi vracet.

3. Cestovní kanceláře

Cestovních kanceláří a agentur jsou tisíce. Jak se odlišit? Jak nabídnout něco nového, neotřelého, výjimečného?  

S aplikací TerraHunt můžete svým klientům poskytnout nejen tradiční služby v podobně ubytování a dopravy, ale také zábavný a cenově dostupný program. 

Ať už je to pokladová hra v exotické destinaci nebo virtuální úniková hra z pohodlí hotelového pokoje, vaše klienty čekají fantastické zážitky.

4. Resorty a zábavní parky

Jste provozovatelem hotelu, resortu nebo zábavního parku? S aplikací TerraHunt můžete vytvořit interaktivního průvodce, který návštěvníkům ukáže vše, co váš resort či zábavní park nabízí. 

Ať už je to prohlídka okolní přírody, historických památek nebo speciálních atrakcí vašeho zařízení, TerraHunt to vše zvládne.

5. Franšíza nebo lokální operátor

Toužíte po vlastním podnikání? Podnikání v oblasti zábavy a technologií je nejen výzvou, ale také příležitostí. Staňte se součástí rodiny TerraHunt.

Získáte přístup k osvědčeným technologiím, silné značce a podpoře týmu odborníků. Ať už chcete zastupovat TerraHunt ve svém regionu nebo vytvořit vlastní pobočku, máte možnost růst a rozvíjet svůj podnikatelský sen.

Více než jen hra

Herní platforma TerraHunt je mnohem více než jen hra. Je to nástroj, který propojuje lidi, města, firmy a komunity. Nabízí nejen zábavu, ale také vzdělání, propagaci a nezapomenutelné zážitky.

V dnešní digitální době je TerraHunt mostem mezi virtuálním světem a skutečným životem. Objevte nové možnosti, jak obohatit svět vašich klientů nebo návštěvníků.