Treasure Hunt Brno jako teambuildingová akce v historickém centru Brna

Treasure Hunt Brno jako teambuildingová akce v historickém centru Brna

Poznejte krásu největšího moravského města originálním a aktivním způsobem. Treasure Hunt Brno je dynamická týmová soutěž, při které navštívíte v rekordně krátkém čase širokou škálu brněnských historických památek a dozvíte se o nich zajímavé informace.

GPS tablety s naší vlastní mobilní aplikací budou vašimi neomylnými průvodci i neúprosnou časomírou.

Princip soutěže Treasure Hunt

Účastníci jsou rozděleni do týmů po 5 osobách. Jednotlivé týmy jsou vybaveny tablety s GPS mapovou navigací a naší interaktivní aplikací TerraHunt.

Na obrazovce tabletu účastníci vidí umístění všech pokladů (otázek) ukrytých v historickém centru Brna a musí si vymyslet vhodnou strategii pro jejich získání.

Jakmile se skupina přiblíží do blízkosti pokladu, tak se na obrazovce tabletu aktivuje otázka, která se nějakým způsobem vztahuje k danému místu

Tým pak musí v určitém časovém intervalu nalézt správnou odpověď. Cílem hry je správně zodpovědět co nejvíce otázek a získat tak co nejvíce bodů.

Online výsledky a týmová selfíčka

Tablety s GPS navigací jsou neustále připojeny k internetu a aplikace TerraHunt běží v online módu. Aktuální bodový zisk všech týmů se tedy zobrazuje v reálném čase.

Účastníci tak mohou sledovat, kde se ostatní týmy právě pohybují, jaké je aktuální pořadí a kolik kdo má bodů.

Všechny tablety jsou vybaveny foťáky a nedílnou součástí programu je taktéž focení týmových selfíček a míst, která účastníci soutěže navštívili.

Po ukončení akce tak všihcni budou mít na firemní akci krásnou vzpomínku.

Průběh programu

Nejdříve se účastníci shromáždí na předem domluveném místě v centru Brna, kde jsou všem důkladně vysvětlena pravidla a používání aplikace na tabletech.

Poté jsou všichni rozděleni do jednotlivých skupin a obdrží tablet se spuštěnou hrou. Po domluvení strategie pohybu po městě se jednotlivé týmy vydávají hledat poklady.

Hra má časový limit, po jehož uplynutí se soutěžící vrací zpět na místo setkání. Následuje slavnostní vyhlášení vítězů.

V následujících dnech jsou všem účastníkům zaslány fotografie, které vyfotili během hry, a také podrobné výsledky.

Jaká zajímavá místa v Brně uvidíte?

Během soutěže navštívíte celou řadu historicky významných míst jako jsou Katedrála svatých Petra a Pavla, hrad Špilberk, Stará radnice, Kapucínské náměstí, Kostel u Jakuba, Kostel svaté Máří Magdalény, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Dům Pánů z Lipé.

Navštívíte také Náměstí Svobody, Denisovy sady, Hlavní vlakové nádraží, Moravské náměstí, Sady osvobození. Navštívíte kulturní svatostánky jako Mahenova činohra, Janáčkovo divadlo, Městské divadlo Brno a celou řadu dalších kulturních, architektonických či přírodních dominant.

Komu je program určen?

Treasure Hunt je vytvořen pro různorodé firemní kolektivy, které si chtějí rozšířit znalosti a vědomosti o Brně a přitom si netradičním způsobem zasoutěžit.

Také je vhodný pro nadnárodní firmy se zaměstnanci z ciziny, kteří se tak atraktivní formou s Brnem seznámí. Program nabízíme v několika jazykových mutacích.

Pro svoji menší časovou náročnost je také vhodný jako sportovně-intelektuální odpočinek pro účastníky konference či školení.

Reference

Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.

Richard Žáček, Senior HR/Office Manager Financial Express