Tipy na teambuilding v Lednici

Tipy na teambuilding v Lednici

Lednicko-valtický areál je známý především jako významná kulturní památka UNESCO. Řada historických objektů, mezi nimiž musíme vyzvednout zámek Lednici, Minaret nebo Janův hrad, přiláká každoročně stovky turistů z České republiky, Rakouska, Slovenska a celé řady dalších zemí. Není se co divit, protože Lednicko-valtický areál patří nejen mezi historické, ale i přírodní klenoty.

Terén vhodný pro aktivity

Právě přírodní podmínky předurčují Lednický park k realizaci celé řady outdoorových akcí. Od zážitkových programů, které povětšinou zahrnují návštěvu památek, show dravých ptáků, jízdu na lodičkách, koních a absolvování wellness procedur, až po dobrodružné outdoorové programy plné sportu, adrenalinu, napětí a legrace.

Teambuildingové programy i v angličtině

Jsme velmi hrdí na to, že v Lednici můžeme realizovat teambuildingové programy s legendou. Klienti mohou prožít dobrodružství jako tajný agent James Bond, nebo se ponořit do tajemství mysteriózní Pevnosti Boyard. Teambuilding pro vaši firmu zrealizujeme jak v českém, tak anglickém jazyce, můžete tedy na firemní teambuilding přizvat také vaše zahraniční kolegy, anebo uspořádat zážitkovou firemní akci pro vaše anglicky mluvící obchodní partnery. Pro inspiraci můžete navštívit náš web Czech Events, který se firemním akcím realizovaným v angličtině věnuje podrobně.

Vhodné ubytování

Výhodou Lednicko-valtického parku je minimální vzdálenost od ubytovacích zařízení. Zpravidla není třeba využívat dopravu, neboť hotely a penziony leží v blízkosti parku samotného. Ubytování pro firemní akce v Lednici patří mezi zásadní otázky, které je třeba řešit co nejdříve. Právě díky oblíbenosti této destinace je celá řada hotelů zarezervována několik měsíců dopředu a budete-li hledat ubytování v Lednici na poslední chvíli, bude možná třeba sáhnout k alternativním řešením. Rozhodně ale můžeme doporučit  My Hotel Lednice, s jehož službami máme dobré zkušenosti

Realizace firemní akce v Lednici je rozhodně dobrou volbou. Umožňuje variabilitu programu a široké možnosti ubytování a služeb.