Slovenská metropole Bratislava

Slovenská metropole Bratislava
tisícileté město na Dunaji

Bratislava, vstupní brána na Slovensko. Město na Dunaji, které je tvořeno více než tisíciletou historií a hradem majestátně se tyčícím nad řekou. V samotném středu Bratislavy se nachází Staré město, které je tvořeno množstvím rušných ulic. V bezprostřední blízkosti moderního centra města je historické centrum, které jako by nepatřilo do velkoměsta. V jedné ulici se setkáte s tramvajemi, auty a ruchem velkoměsta, a hned ve vedlejší uličce tento ruch vystřídá nostalgické ticho, při kterém pocítíte atmosféru dávných časů, které vychází z historických budov okolo vás.

Historické centrum Bratislavy

Historické centrum je rozděleno na dvě stěžejní části. První částí je oblast Hviezdoslavovým náměstím, Michalskou bránou, Františkánským náměstím nebo nádhernou budovou Slovenského národního divadla. Další velmi působivou částí je samotný Bratislavský hrad, ke kterému se dostanete krásnými klikatými uličkami.

Ubytování a catering

Gastronomie, služby, ubytování, to jsou oblasti, kde si každý může vybrat z nepřeberného množství hotelů a restaurací. Ty se nachází přímo v samotném historickém centru, nebo lze využít i hotelů s větší kapacitou vzdálených jen pár minut od centra. Z velkého počtu tříhvězdičkových hotelů, menších rodinných penzionů a luxusních moderních pětihvězdičkových hotelů si dozajista vybere každý podle svých nároků a preferencí. Bratislava je město, které vás jistě nadchne svou historií i současnou kulturní scénou. Byla by škoda jí nenavštívit!

Dostupnost dalších lokalit

Pokud budte chtít navštívit i další atraktivní místa, nebo uspořádat firemní akci sportovnějšího ražení, naskýtají se další možnosti. Zhruba hodinu jízdy od hlavního města se nachází oblast Jižní Moravy, kde můžete absolvovat programy v Lednicko-valtickém areálu nebo Mikulově.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Escape Box
Escape Box je mobilní úniková hra pro firemní i soukromé akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka pro několik týmů najednou.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Meetings
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Mystery Trail
Mystery Trail je geolokační program pro firemní akce, při kterém se týmy pohybují v terénu pomocí GPS tabletů a mapové aplikace TerraHunt.
Challenge Tour
Challenge Tour je geolokační hra pro firemní akce. Při programu Challenge Tour se soutěžní týmy pohybují po terénu pomocí GPS tabletů s aplikací TerraHunt po předem připravené trase.
Večírek v předaleké galaxii
Ocitněte se v prostředí Hvězdných válek přímo na Vaší párty. Během akce zažijete pestré aktivity, soutěže, doprovodný program a především zábavu.
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
Treasure Hunt Bratislava
Treasure Hunt Bratislava je soutěžní týmový program pro firmy, který realizujeme v historickém centru slovenské metropole. Týmy za pomoci GPS tabletů objevují poklady ukryté v centru Bratislavy.
Sherlock zachraňuje párty
Firemní večírek ve stylu příběhů Sherlocka Holmese. Světoznámý detektiv řeší záhadný zločin, ke kterému došlo uprostřed firemní párty.
zpátky na lokality